Lodowiska rekreacyjne.

Ice-World rink in city centreOdpowiadając na zwiększone zapotrzebowania w okresie zimowym, zakładamy nasze rozkładane sezonowe lodowiska w wielu centrach miasta, centrach handlowych, jak i w miejscach specjalnych imprez. Ponieważ lodowiska Ice-World z Ice-World Polska mogą funkcjonować cały rok, lodowiska są nie tylko na Boże Narodzenie, ale zapewniają ogromną zabawę przez cały rok, nawet w okresie letnim!

Lodowiska rekreacyjne są doskonałym sposobem na stymulowanie obrotów handlowych, zapewnienie atrakcji, tworzenie niepowtarzalnej atmosfery i po prostu zabawy o każdej porze roku!

Ice-World Polska oferuje przenośne lodowiska w różnych rozmiarach w zależności od lokalizacji i potrzeb. Dostarczamy kompletne lodowiska gotowe do użycia, wraz z bandami i systemem chłodniczym.. System jest łatwy w montażu w różnych miejscach takich jak centra miast, centra handlowe, parki wypoczynkowe, obiekty sportowe, parki rozrywki i inne obiekty użyteczności publicznej.

Wszystkie aluminiowe lodowiska Ice-World z Ice-World Polska są nawet o 40 procent bardziej ekonomiczne pod względem zużycia energii niż tradycyjne lodowiska które używają gumy lub polietylenu. Co więcej, nasze rozkładane lodowiska są wygodne i szybkie w montażu. Montujesz dziś – jeździsz jutro.

Prosimy o contact w celu uzyskania więcej informacji.